Konkurs BHP dla uczniów szkół branżowych I stopnia, kształcących się w zawodach rzemieślniczych.
Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu podstawowych przepisów prawnej ochrony pracy oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy wśród uczniów zawodu w rzemiośle.
Zakres tematyczny:
Problematyka prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy przewidziana w podstawie programowej kształcenia w zawodach, a także tematyka szkolenia podstawowego z zakresu prawa pracy, technicznego bezpieczeństwa pracy, ergonomii, psychologii pracy, ppoż. oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Wszyscy uczestnicy Konkursu odpowiadają na pisemne pytania testowe z zakresu: prawa pracy, technicznego bezpieczeństwa pracy, ergonomii, psychologii pracy, ppoż. oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.
Organizatorem konkursu jest Izba Rzemieślnicza w Opolu, ul. Katowicka 55, 45-061 Opole.
Konkurs realizowany jest w ramach projektu z programu Polski Inkubator Rzemiosła realizowanego przez Narodowy Instytut Wolności.
Termin i miejsce:
Data konkursu 14.11.2024 r.
Miejsce: Izba Rzemieślnicza w Opolu ul. Katowicka 55, 45-061 Opole
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie i przesłanie do Izby formularza zgłoszeniowego wraz z Klauzulą informacyjną do pobrania poniżej.
Dla laureatów przewidziano ciekawe nagrody!
Do pobrania: