Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Informujemy, że  Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska organizuje bezpłatne 2-dniowe szkolenia  w ramach projektu indywidualnego „Natura i Gospodarka – podstawy dialogu” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007 – 2013”, temat szkoleń: „Oceny oddziaływania na środowisko oraz możliwości prowadzenia działalności gospodarczej na obszarach chronionych w ramach Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000”.

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska realizuje niniejszy projekt, w ramach którego podejmowane są działania m. in. mające na celu tworzenie i wspieranie Partnerstw Naturowych na rzecz ochrony środowiska, zapewniających dialog i współpracę pomiędzy podmiotami, które mają istotny wpływ na rozwój gospodarczy kraju.
Odbiorcami projektu są: przedsiębiorcy, instytucje otoczenia biznesu, jednostki samorządu terytorialnego, instytucje administracji publicznej powołane do wspierania przedsiębiorczości i ochrony środowiska oraz rolnicy, rzemieślnicy, przedstawiciele jednostek naukowo-badawczych oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych.
Szkolenia odbędą się w dwóch terminach:
30.06. – 01.07 2015 r. – Hotel Chopin****, ul. Traugutta 21, Sochaczew – termin nadsyłania zgłoszeń do dnia 19 czerwca
23 – 24.07 2015 r. – Quality System Hotel***, Al. Kromera 16, Wrocław – termin nadsyłania zgłoszeń do dnia 26 czerwca
W ramach szkolenia zapewnione zostaną: dyskusję w gronie ekspertów, materiały szkoleniowe i informacyjne, 2 noclegi w pokojach 1-osobowych, 2 śniadania, 2 obiady i 4 serwisy kawowy.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń : Dawid
Furmanek, 
Kierownik
Działu Realizacji Szkoleń, 
Tel. 81 469 16
30 wew. 5, 
Fax: 81 464 42
06

Formularze zgłoszeniowe należy przesyłać adres info@ce2.pl (skan wypełnionego dokumentu wraz z podpisem) lub faxem na numer: 81 464 42 06.
Przesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie. Uprzejmie informujemy, że liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, a o udziale w nim decyduje kolejność zgłoszeń.

żródło: www.ce2.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *