Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Informujemy, że istnieje możliwość wyjazdu na  CHINA HOMELIFE SHOW 2015, które odbywać się będzie na  Międzynarodowych Targach  Poznańskich, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań.
WARUNKI UDZIAŁU: nieodpłatnie, zapewniony transport autokarem do Poznania i powrót do Opola, catering
DODATKOWE INFORMACJE: podstawowym językiem jest j. angielski. Organizator zapewnia   tłumaczy z języków: angielskiego, polskiego i rosyjskiego na j. chiński.
To czwarta edycja wydarzenia organizowanego przez grupę Meorient oraz władze miasta Hangzhou na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, będącego szansą dla importerów i przedsiębiorców, którzy chcą czerpać korzyści z potencjału, jaki kryje w sobie Daleki Wschód. Do udziału w tegorocznych targach spośród chińskich firm wyselekcjonowano ok. 500 wystawców gwarantujących najwyższą jakość produkcji. Chińscy uczestnicy China Homelife Show 2015 związani są z branżami takimi jak tekstylna i odzieżową, producenci elektronicznego sprzętu domowego, kuchennego i łazienkowego, a także mebli, oświetlenia i akcesoriów wyposażenia wnętrz.


Workshopowi China  Homelife Show towarzyszy China-Poland Matchmaking and Investment Forum (27-29.05). Podczas wydarzenia eksperci podzielą się wiedzą i doświadczeniami na temat współpracy gospodarczej z partnerami z Chin. Będzie można dowiedzieć się z jakimi problemami można się spotkać oraz jak je skutecznie rozwiązać.
Bezpłatny tłumacz
Podczas workshopu w recepcji Strefy Matchmakingu w pawilonie 3 w umówionym terminie będzie czekał tłumacz polsko-chiński, który zaprowadzi zwiedzających na miejsce spotkania i będzie towarzyszył podczas rozmów.
Więcej informacji na stronie http://chinahomelife.org

TERMIN:  27 maja 2015 r.
WYJAZD: godz. 7:00 z parkingu przy CWK Opole, ul. Wrocławska 158
dojazd do Poznania ok. godz. 11.
POWRÓT: wieczorem, po bankiecie
WAŻNE!!!
Przy zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko, nazwę firmy bądź instytucji, adres e-mail i numer telefonu
i przesłać na adres organizatora IGI MEDIA Maciej Nowak, ul. Ozimska 60/10 , 45-370
Opole, 
tel. 604 64 92 42, www.igimedia.pl   


Opis targów:
Poznań od Pekinu dzieli blisko 7 tys. kilometrów i aż 7 stref czasowych. Mimo to nawiązanie poważnych relacji inwestycyjnych z chińskimi partnerami nigdy nie było tak łatwe. Wystarczy w dniach 27-29 maja br. odwiedzić targi China Homelife Show by w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą 500 producentów z Państwa Środka.
Kilkuset wystawców, tysiące produktów – China Homelife Show to wydarzenie, które ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, inspiruje do działania i wspomaga rozwój firm.
Workshop CHINA HOMELIFE SHOW 2015 to:
> 500 wyselekcjonowanych wystawców – rządowa kontrola jakości
> 20 000 produktów wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach
> matchmaking

Workshop China Homelife Show to możliwość:
Nawiązania bezpośrednich i cennych kontaktów biznesowych z chińskimi firmami
Poznania szerokiego wachlarza proponowanych usług i produktów w jednym miejscu
Znalezienie partnera handlowego z Chin
Zdobycie cennych informacji i wskazówek na temat dwustronnej współpracy
Podpisanie obiecujących umów
Znalezienia nowych pomysłów i inspiracji wzmacniających pozycje Twojej firmy na rynku
Porozmawiania z ekspertami na tematy związane ze współpracą z chińskimi firmami

Rekordowa ekspozycja
Wydarzenie organizowane przez władze jednej z najbogatszych chińskich prowincji Zhejiang na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się już po raz czwarty. Udział w nim potwierdziła rekordowa liczba pół tysiąca chińskich producentów, podwajając tym samym ilość wystawców i powierzchni ekspozycyjnej z pierwszej edycji.
Podczas China Homelife Show swoją ofertę zaprezentują przedstawiciele branży tekstylnej i odzieżowej, a także producenci elektronicznego sprzętu domowego, kuchennego i łazienkowego, mebli, oświetlenia i artykułów budowlanych.
W wydarzeniu uczestniczą jedynie wiarygodni partnerzy biznesowi o bogatym doświadczeniu w handlu zagranicznym. Dostarczają oni swoje produkty m. in. do Europy, Australii, Japonii, Kanady i USA, gdzie sprzedawane są przez znane międzynarodowe marki jak Levi’s, Adidas, Zara, C&A, H&M, Esprit, Mango, Primark, Wal-mart, M&S, Tesco czy Leroy Merlin.
Biznes i edukacja
Targi China Homelife Show to wydarzenie w całości dedykowane biznesowi polsko-chińskiemu. Dzięki profesjonalnemu doradztwu i wsparciu bezpłatnych tłumaczy jest to także skuteczna platforma współpracy, matchmakingu i wzajemnego zbliżenia obu rynków. Pogłębianiu wzajemnych relacji biznesowych, a także przybliżaniu prawnych i kulturowych aspektów, służy Forum Inwestycyjne, podczas którego przedsiębiorcy dowiedzą się m.in. z jakimi problemami można się spotkać podczas importu towarów z Chin i jak je skutecznie rozwiązywać. W trakcie spotkań z profesjonalistami poruszone zostaną takie zagadnienia jak negocjacje handlowe, kontrola jakości produkcji, zasady bezpiecznego importu oraz transport morski i lotniczy.
Handel bez pośredników
Zlokalizowane w pawilonach 3 i 3A MTP wydarzenie jest adresowane do importerów
i przedsiębiorców zainteresowanych rozszerzeniem działalności firmy, poszukujących nowych dostawców oraz pomysłów na biznes. W ramach ekspozycji chińscy producenci zaprezentują 20 tys. produktów, których atutem jest nie tylko atrakcyjna cena, ale i wysoka jakość zmieniająca stereotyp postrzegania produktów „made in China”. Targi umożliwiają nawiązanie bezpośrednich kontaktów z najlepszymi i najbardziej doświadczonymi producentami bez pośredników, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
GRUPY ZAWODOWE
Meble do domu: wypoczynkowe, sypialnie, do jadalni, do ogrodu, dla dzieci.
Meble biurowe: krzesła, stoły, ekrany, ścianki działowe, szafy na dokumenty, regały na książki, sejfy, gabinety.
Meble dla biznesu: hotelowe i specjalistyczne, dla lokali użyteczności publicznej, lotniskowe, do kin, teatrów i sal widowiskowych, laboratoryjne
Artykuły gospodarstwa domowego:
Artykuły gospodarstwa domowego: oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, lodówki, pralki, nawilżacze, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, sokowirówki, chłodziarki do napojów, czajniki elektryczne, wentylatory elektryczne, roboty kuchenne, suszarki do włosów, odkurzacze parowe, maszyny do lodu, żelazka, odkurzacze, filtry wody, podgrzewacze do wody.
Domowe systemy audio-video: Audio digital TV, HDTV, zestawy hi-fi najwyższej klasy, kino domowe, gry wideo.
Elektronika: telefony komórkowe, PSP, MP3, MP4.
Domowe urządzenia rekreacyjne i fitness: fotele masujące, bieżnie, AB Rocket, wielofunkcyjne urządzenia treningowe, rowery górskie, rowery, pojazdy elektryczne, inne urządzenia fitness, zdrowa żywność
Odzież i tekstylia:
Tkaniny do domu: obrusy, narzuty, tekstylia kuchenne, tekstylia łazienkowe, ręczniki, tkaniny dekoracyjne, zasłony, rolety, poduszki.
Tkaniny dywanowe: wykończeniowe, obiciowe, tkaniny Casement.
Włókna i przędze: bawełna, poliester, wiskoza, włókno octanowe, akryl, wełna, Fiax, tkaniny syntetyczne.
Akcesoria: naszywki, przypinki, guziki, zamki błyskawiczne, podszewki, wieszaki, wstążki.
Odzież: rekreacyjna, miejska, bielizna, sportowa, stroje wizytowe
Kuchnia i łazienka:
Kuchnia: meble kuchenne, szafki, kuchenki, opiekacze, nakrycia stołowe, zestawy do herbaty, wentylatory kuchenne, sprzęt do uzdatniania wody.
Łazienka: meble łazienkowe, szafki łazienkowe, wanny, akcesoria łazienkowe, płytki ceramiczne, mozaiki, armatura łazienkowa
Dekoracja wnętrz:
Materiały budowlane: okna i drzwi, podłogi, schody, ściany, systemy wentylacji, rury, kamień, szkło budowlane, okładziny budowlane, farby, mozaiki, materiały uszczelniające.
Przedmioty codziennego użytku: porcelana, wyroby z tworzyw sztucznych, wieszaki, parasole, płaszcze przeciwdeszczowe, artykuły piśmiennicze, środki czyszczące, artykuły metalowe, naczynia kuchenne, odświeżacze powietrza.
Ozdoby i upominki: obrazy olejne, ramki do zdjęć, zegary, prezenty świąteczne, świeczki, świeczniki, oświetlenie wewnętrzne, lustra, talerze i misy ozdobne, osłony, wazy, rośliny.
Oświetlenie: dekoracyjne, zewnętrzne, LED, do domów, do kin i teatrów, lampy jarzeniowe, lampy halogenowe, systemy sterowania oświetleniem
Ogród i czas wolny:
Ogród: fontanny, rzeźby, płoty, huśtawki, krzesła, markizy, pergole, narzędzia ogrodnicze.

Czas wolny: meble ogrodowe, leżaki, hamaki, namioty, plecaki, sprzęt sportowy.

Źródło: IGI MEDIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *