Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

W ramach działań przewidzianych projektem LIFE+ 3xŚrodowisko/PL serdecznie zapraszamy do wysłuchania prezentacji pt. “Ekologia nie musi być kosztowna – oszczędna branża motroryzacyjna”.
Prezentacja zostanie przedstawiona online przez Pana Tadeusza Gargasa, eksperta z branży motoryzacyjnej w projekcie LIFE 3xŚrodowisko/PL we wtorek 13 października 2015 r. – początek o godz. 19.00.

Autor omówi praktyczne zagadnienia związane z wdrażaniem dobrych praktyk w warsztatach naprawy samochodów i innych zakładach z branży motoryzacyjnej pozwalających na zmniejszanie zużycia zasobów takich jak np. energia elektryczna, z korzyścią dla portfela właścicieli firm oraz środowiska naturalnego.  
W celu wysłuchania prezentacji należy wprowadzić adres strony internetowej :
 https://zwiazekrzemioslapolskiego.clickmeeting.com/ekologia-nie-musi-byc-kosztowna?_ga=1.105002435.135919554.1443114032

Na ekranie komputera zbuduje się strona prezentacji. Do wysłuchania prezentacji potrzebny jest laptop lub komputer z głośnikami i sprawne łącze internetowe.
W trakcie prezentacji można zadawać pytania na czacie.  Państwa uwagi w przedmiocie webinara mogą być zgłaszane drogą mailową przed i/lub po terminie zaplanowanej prezentacji.

 Źródło: Związek Rzemiosła Polskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *