Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

III ŚLĄSKIE TARGI BUDOWLANE

DATA: 23.10.2015

GODZINA: od 10:00 do 18:00
MIEJSCE: domEXPO Opole, ul. Kępska 8
WSTĘP: bezpłatny

Targi to jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych, które umiejętnie wykorzystane pozwala bezpośrednio konfrontować ofertę wystawcy z rynkiem zbytu, kontrolować oraz badać ofertę konkurencji, jednocześnie pozytywnie budować wizerunek firmy.

Targi w Centrum Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz domEXPO Opole to młode, ale prężnie rozwijające się wydarzenie branżowe, które po 2 edycjach może pochwalić się dużym zainteresowaniem zarówno wśród Zwiedzających jak i Wystawców.

Nasza oferta to:

·         Komfortowe i przyjazne warunki wystawiennicze w showroomach
Trzypoziomowa powierzchnia wystawiennicza zaaranżowana została w taki sposób aby każdy wystawca mógł w komfortowych warunkach przeprowadzić rozmowy handlowe z potencjalnych klientem

·         Lokalizacja
Centrum Budownictwa i Wyposażenia wnętrz domEXPO znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy A4 łączącej dwie najsilniej rozwijające się aglomeracje Górnego i Dolnego Śląska

·         Bezpłatny wstęp dla Zwiedzających
W myśl „wszyscy jesteśmy konsumentem” wprowadziliśmy bezpłatny wstęp dla Zwiedzających, dzięki czemu poprzednią edycję targów zwiedziło ponad 8000 klientów!

·         Niskie koszty wystawiennicze

·         Organizacja Warsztatów, Konferencji
Na terenie domEXPO znajdują się sale konferencyjne, największa z nich Sala Eventowa może pomieścić nawet 1000 osób!

·         Aktywności Targowe
Podczas trwania Targów odbywają się liczne szkolenia i konferencje. Dbamy o to by tematyka była zgodna z nowościami panującymi na rynku. Zachęcamy wszystkich wystawców do aktywności na stoiskach wystawienniczych.

·         Opieka nad Wystawcami

Nie czekaj i skontaktuj się już dziś z naszym przedstawicielem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *