Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Mając na uwadze dobro Rzemieślników i chcąc im pomóc w zmniejszeniu rachunków za zużycie energii elektrycznej i gazu ziemnego informujemy, że nasza Izba rozpoczęła współpracę z firmą, która specjalizuje się w doradztwie energetycznym. Najważniejsze, że oprócz promocyjnej ceny na energię elektryczną dla Członków Izby Rzemieślniczej w Opolu, oferta zawiera darmową usługę optymalizacji kosztów dystrybucji.

Z pozoru niewielu odbiorców energii zdaje sobie sprawę z możliwości dostosowania parametrów dystrybucji i wygenerowania znaczących oszczędności. Dlatego właśnie bardzo zachęcamy do uczestnictwa w promocji.

Aby przyśpieszyć proces doboru optymalnej oferty sprzedaży i wstępnej analizy warunków dystrybucji prosimy przygotować:
– cztery faktury dystrybucyjne z ostatniego półrocza
– jedną fakturę sprzedażową

Każdy Rzemieślnik, który skorzysta z naszej oferty ma pełną obsługę procesu zmiany sprzedawcy oraz pomoc prawną w tym zakresie ze strony Izby Rzemieślniczej w Opolu.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie informacji (wymienionych powyżej) do Państwa Cechów lub na adres mailowy: taniaenergia@izbarzem.opole.pl

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty: Ulotka.pdf.

Bardzo ważne!
W przypadku zainteresowania współpracą prosimy niezwłocznie zweryfikować okres wypowiedzenia obecnej umowy sprzedaży energii elektrycznej – jeśli zapisy nie są jednoznaczne należy przygotować kopię aktualnej umowy sprzedaży prądu.

Jeśli jednak obowiązuje Państwa 3 miesięczny okres wypowiedzenia aktualnej umowy (aneksu promocyjnego) i została ona zawarta do 31.12.2016 należy samodzielnie wypowiedzieć umowę obecnemu sprzedawcy. Nie generuje to żadnego ryzyka, ponieważ macie Państwo 3 miesiące na podpisanie nowej umowy zakupu energii elektrycznej na kolejne lata.
Kliknij tutaj aby ściągnąć uniwersalny wzór wypowiedzenia umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *