Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Informujemy, że Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości dnia 23 sierpnia 2011 roku, o godz. 11.00 w Centrum Konferencyjnym Rondo 1, przy ul. Rondo ONZ 1 w Warszawie organizuje seminarium eksperckie omawiające wyniki badań realizowanych w ramach projektu badawczego “Wzorce zrównoważonej produkcji (WZP) w działalności przedsiębiorstw – propozycja rozwiązań systemowych wspierających wdrażanie WZP w MSP”.
Podczas seminarium zaprezentowane zostaną założenia metodologiczne projektu, wyniki badań, wnioski i rekomendacje wypływające z przeprowadzonych analiz, jak również przykłady dobrych praktyk.
Seminarium będzie okazją do rozpoczęcia dyskusji pomiędzy ekspertami, praktykami i przedsiębiorcami na temat obecnego poziomu stosowania przez MSP wzorców zrównoważonej produkcji, oceny szans i barier w zakresie wdrażania oraz rekomendacji dotyczących możliwości wsparcia wdrażania WZP.
Uczestnikami seminarium będą reprezentanci instytucji współpracujących i wspierających przedsiębiorców, przedstawiciele instytucji naukowych i edukacyjnych, administracji publicznej, stowarzyszeń pracodawców i przedsiębiorców, stowarzyszeń branżowych, środowisk opiniotwórczych a także przedsiębiorcy.

Udział w seminarium jest bezpłatny.
Osoby zainteresowane udziałem w seminarium proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego ze stron: www.parp.gov.pl i www.qsteam.pl. i przesłanie na adres e-mail:
magdalena@qsteam.pl
Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w seminarium decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *