Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Zapewne każdy chciałby tankować paliwo taniej. BIZNESTANK to oferta PKN ORLEN przy współpracy z Izbą Rzemieślniczą w Opolu specjalnie dla mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw zrzeszonych w cechach rzemieślniczych, oparta na wykorzystaniu karty magnetycznej.  Karta BIZNESTANK umożliwia automatycznie naliczanie rabatów na prawie 1300 stacjach ORLEN i BLISKA w całej Polsce jak również skraca czas obsługi oraz fakturowania na stacjach paliw. Umowę rabatową można zawrzeć od ręki, bezpośrednio na wybranej stacji płockiego koncernu, oznaczonej znakiem BIZNESTANK. Wystarczy przedstawić kopie dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności gospodarczej oraz wypełnić na miejscu formularz.

Rabaty otrzymuje się niezależnie od ilości zakupionego paliwa. Program BIZNESTANK umożliwia odbieranie faktur zbiorczych raz w miesiącu na stacji, na której została podpisana umowa.

Co zrobić aby otrzymać kartę BIZNESTANK wraz ze zniżką dla przedsiębiorców zrzeszonych w cechach rzemieślniczych?
1. Udaj się na najbliższą stację ORLEN lub BLISKA.
2. Podpisz umowę i odbierz kartę rabatową BIZNESTANK.
3. Wyślij informację do Izby Rzemieślniczej w Opolu o podpisaniu umowy – w treści wystarczy podać numer NIP firmy.
4. Ciesz się rabatami i tankuj taniej.

Bez zgłoszenia chęci uczestnictwa do Izby Rzemieślniczej w Opolu rabat wynosić znacznie będzie mniej, nie wspominając już o limicie kilometrów. Dlatego też serdecznie zachęcamy do współpracy.

Więcej informacji uzyskać można kontaktując się z Izbą Rzemieślniczą w Opolu:
telefonicznie pod numerem 77 454 31 73 w 28, 21 lub mailowo info@izbarzem.opole.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *