Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych, który odbędzie się w dn. 26 – 29 listopada 2015 r. w Opolu. Warunkiem koniecznym udziału w Zjeździe jest rejestracja najpóźniej do dn. 17.11.2015 r. na stronie internetowej: http://u-rodziny.pl/ lub http://firmyrodzinne.pl/ . W razie problemów z rejestracją  zgłoszenia można przesyłać na  na adres e-mail: invest@ocrg.opolskie.pl Uczestnictwo w dorocznym Zjeździe u-Rodziny to możliwość zaistnienia w swego rodzaju misterium: uczucie, że jest się w gronie kilkuset członków stowarzyszenia przedsiębiorców mikro, małych, średnich, ale też dużych, którzy swym dorobkiem, osiągnięciami, załatwianiem często spraw „niemożliwych”, wiedzą, przeżyciami, pokonanymi barierami świadczą, wspierają, a nie konkurują i walczą.
Chcą pomagać, wspierać, doradzać, przekazywać pałeczki młodym, ambitnym, gniewnym polskim przedsiębiorcom.
Zjazd to także duże możliwości networkingowe, nawiązanie bezcennych kontaktów z przedsiębiorcami rodzinnymi z całej Polski.

Dodatkowych informacji udziela : Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, tel. 77 403 36 46


żródło: OCRG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *