Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Punkt Konsultacyjny Lokalny przy Izbie Rzemieślniczej w Opolu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w seminarium informacyjnym  n.t. „Dostępne zewnętrzne źródła finansowania szansą na rozwój oraz podniesienie standardów ekologicznych przedsiębiorstw na terenie Opolszczyzny”.

Seminarium odbędzie się dnia 17 grudnia 2010 roku w Sali im. E Kantora w Izbie Rzemieślniczej w Opolu, ul. Katowicka 55, 45-061 Opole.  Początek spotkania godzina 10.00.

Seminarium informacyjne kierowane jest  do wszystkich przedsiębiorców działających na terenie województwa Opolskiego, w szczególności tych poszkodowanych w wyniku powodzi, dla których zostanie przedstawiona możliwość skorzystania z funduszu powodziowego. Dodatkowo w ramach seminarium zostanie przedstawiony konkurs ogłoszony przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu dotyczący naboru wniosków o dofinansowanie realizacji przedsięwzięć w ramach programu priorytetowego: „Budowa, rozbudowa lub modernizacja odnawialnych źródeł energii lub wysokosprawnej kogeneracji wraz z podłączeniem do sieci przesyłowej energii cieplnej lub elektrycznej na terenie województwa opolskiego” oraz możliwości skorzystania z dostępnych źródeł finansowania w regionie. Szczegółowych informacji udziela Punkt Konsultacyjny Lokalny przy Izbie Rzemieślniczej w Opolu pod  nr tel. 077 454 31 73  w.24 lub 31

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *