Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Informujemy, że jeszcze można się zgłosić na bezpłatne szkolenie z zakresu public relations, które w dniach 19-21 października 2011 roku odbędzie się w Opolu. Organizatorem szkolenia jest Związek Rzemiosła Polskiego.
W szkoleniu mogą uczestniczyć przedsiębiorcy, kadra zarządzająca formami oraz  pracownicy organizacji rzemiosła i przedsiębiorczości.

Obecnie wpływ public relations w dużej mierze decyduje o pozycji firmy na rynku. Potrzebę poszerzania wiadomości w tym zakresie dostrzegają również przedsiębiorcy z sektora mikro, małych i średnich firm. Mają coraz większą świadomość jak ważną rolę w działaniu przedsiębiorstw odgrywa przemyślana strategia.

 Odpowiedzią na zapotrzebowanie środowiska jest projekt „Public relations a adaptacyjność i konkurencyjność MŚP” realizowany przez Związek Rzemiosła Polskiego, współfinansowany z funduszy unijnych.
W ramach prowadzonych warsztatów kursanci dowiadują się, czym jest PR, jakimi narzędziami można się posługiwać w ramach public relations, w jaki sposób działa na korzyść firmy komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna z otoczeniem, co to jest PR produktowy, jak postępować w czasie kryzysu oraz dlaczego należy dbać o kontakty z mediami.
Zainteresowanych szkoleniem prosimy o kontakt z biurem:
biuro@pr4msp.pl , tel./faks: 22 50 44 274
formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.pr4msp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *