Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Sąd Arbitrażowy w Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza firmy sektora MŚP działające na terenie woj. opolskiego do udziału w bezpłatnym projekcie doradczym obejmującym tematykę prawa, zarządzania i finansów pn. „Wdrożenie procedury efektywnego administrowania finansami oraz skutecznej egzekucji wierzytelności z zastosowaniem mediacji i arbitrażu w opolskich MŚP”

Firmy biorące udział w doradztwie mogą pozyskać profesjonalną wiedzę o zarządzaniu płynnością finansową, należnościami oraz całym procesie egzekwowania należności od dłużników, również z zastosowaniem arbitrażu i mediacji.

W ramach doradztwa przeprowadzana jest diagnoza obecnej sytuacji oraz wdrażane są nowe procedury w zakresie zarządzania płynnością finansową, należnościami oraz procesami prawnymi (np. co zrobić gdy kontrahenci dokonują nieterminowych płatności, jak przeprowadzić sprawę w sądzie, jak zapobiegać takim sytuacjom, jak zarządzać finansami i zobowiązaniami, płynnością finansową itp.) Na końcu doradztwa wystawiany jest certyfikat podnoszący prestiż i wiarygodność firmy.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie: http://www.projektdoradztwo.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *