Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Biuro Województwa Opolskiego w Moguncji dzięki kooperacji z Ministerstwem ds. Gospodarki, Ochrony Klimatu, Energii i Planowania Przestrzennego Nadrenii-Palatynatu  zaprasza  Państwu lub Państwa pracowników na  szkolenie na terenie Niemiec w okresie 02.05.2016-08.07.2016 na temat zarządzania przedsiębiorstwem, marketingu, organizacji pracy oraz międzynarodowych stosunków gospodarczych.
Koszty pobytu stażystów pokrywa w pełni strona niemiecka (zakwaterowanie, pełne ubezpieczenie ). Dodatkowo stażyści otrzymują stypendium na czas pobytu w Niemczech. Koszty podróży z Polski do Niemiec i z powrotem ponoszą stażyści.

Wymagania:
– pełne wyższe wykształcenie
– około 3 lata stażu pracy
– bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
– wiek do 35 lat
– firma zarejestrowana bądź mająca siedzibę na terenie województwa opolskiego

Długość szkolenia wynosi dziesięć tygodni i składa się z trzytygodniowych całodziennych kursów. Po zajęciach teoretycznych uczestnicy szkolenia będą mieć okazję odbyć siedmiotygodniową praktykę w interesujących ich przedsiębiorstwach, instytucjach lub urzędach Nadrenii-Palatynatu.

Liczba dostępnych miejsc: 1-3 (liczba miejsc uzależniona jest od zainteresowania w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej)
Ministerstwo ds. Gospodarki, Ochrony Klimatu, Energii i Planowania Przestrzennego Nadrenii-Palatynatu zastrzega sobie prawo selekcji kandydatów i wyboru stażystów spośród przesłanych zgłoszeń.


W przypadku zainteresowania powyższą ofertą prosimy  o kontakt z biurem:

Biuro Województwa Opolskiego w Moguncji, Przemysław Łebzuch,  Tel.: +49 (0) 6131 3295 737, e-mail: p.lebzuch@opolskie.de, www.opolskie.de

źródło: Przemysław Łebzuch, Biuro Województwa Opolskiego w Moguncji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *