Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

W dniu 9 września 2017 r. odbył  się  festyn rzemieślniczy Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości  Związku  Pracodawców  w Opolu.  

W ośrodku  PETERS  w Turawie  bawiło się   130 osób  – rzemieślnicy  i ich rodziny. Festyn  otworzył  i przywitał wszystkich  Cechmistrz – Jan Damboń.  Na wstępie  przedstawił  nowych członków  Zarządu, którzy zostali  wybrani  na Walnym Zgromadzeniu Członków Cechu   w dniu  21. 04. 2017 r., które to zebranie  zbiegło się  z Konferencją  Naukową  z okazji  70 – lecia  nadania sztandaru  dla Cechu .

Zarząd  na posiedzeniu   w dniu 06. 09. 2017 r. przyjął postanowienie  o wyróżnieniu  rzemieślników  z tytułu wieloletniej  pracy rzemieślniczej. W ślad  za tym  Cechmistrz  Jan Damboń  wręczył   tym osobom  dyplomy i okolicznościowe  statuetki. Były  to następujące  osoby:

1 Leokadia Świderska –  Trebel
2.Józef  Zalewski
3.Henryk  Knop
4.Zygmunt  Lipok
Z pośród  zaproszonych gości na festyn przybyli:
Dyrektor Izby Rzemieślniczej  – Grażyna  Dębicka – Ozorkiewicz  
Dyrektor Branżowej Szkoły I ST.  im, S.Staszica  w Opolu – Krystyna  Czollek
Opiekun Praktyk przy Szkole  Branżowej  I ST.  im S.Staszica w Opolu  – Lidia Barteczko
Dyrektor   Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr. 1  w Brzegu   – Łukasz Denys
Rzemieślnicy  bawili się wspaniale , a przygrywał im zespół muzyczny   MOHITO  Grzegorz Parobij  z Opola .  Imprezę uatrakcyjnił    występ dziecięcego   zespołu tanecznego  „HAŁAS” z Tarnowa Opolskiego

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *