Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. oraz Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga zapraszają na konferencję „Potęga rozwoju – rozwój do potęgi. Drogi MSP po kapitał”, która odbędzie się 24 kwietnia br. w Opolu, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym, ul. Wrocławska 158.

Giełda Papierów Wartościowych systematycznie, od wielu lat zachęca przedsiębiorców do wybrania takiej drogi rozwoju biznesu, która uwzględnia pozyskiwanie kapitału z wykorzystaniem rynków giełdowych. Tym razem będziemy wspierać przedsiębiorców wiedzą w zakresie pozyskiwania środków na rozwój firm podczas cyklu konferencji organizowanych wspólnie z Fundacją Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Polskim Bractwem Kawalerów Gutenberga. Pierwsze spotkanie z tego cyklu odbędzie się 24 kwietnia w Opolu, a kolejne warsztaty zostały zaplanowane w Rzeszowie.

Spotkania mają na celu przedstawienie różnych form pozyskiwania kapitału, w tym kompleksowej oferty GPW dla przedsiębiorców, jak również umożliwienie nawiązania bezpośrednich kontaktów z doradcami, którzy będą wspierać spółkę w przygotowaniach do IPO. Podobne warsztaty były organizowane przez Giełdę w ubiegłych latach i cieszyły się dużym zainteresowaniem, co zachęciło nas do ponownego zaprezentowania tego zagadnienia.

Integralną częścią każdej konferencji będzie debata, której uczestnicy dyskutować będą nt. metod finansowania MSP, w tym pozyskiwania kapitału na rozwój firmy poprzez rynek giełdowy. W trakcie debaty przedstawiciele spółek dowiedzą się o możliwościach jakie daje emisja akcji na rynku NewConnect i obligacji na rynku Catalyst.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Marszałka Województwa Opolskiego oraz Bussines Center Club. Partnerami konferencji są Fundacja Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych, Opolgraf S.A., Klub 150, Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Opolu oraz PROFESCAPITAL Sp. z o.o. Sponsorami wydarzenia są Kopsky Solutions Poland Sp.z o.o. – twórcy usługi boomway.pl, Izba Rzemieślnicza w Opolu oraz Energia dla firm Sp. z o. o. Patronat medialny nad konferencją objęli Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw, portal biznes2biznes.com, TVP Opole, Radio Opole, Nowa Trybuna Opolska, portal 24opole.pl oraz Forum Opolskiego Biznesu.

Zapraszamy do udziału w konferencji.

W załączeniu formularz rekrutacyjny:

http://www.gpw.pl/konferencja_opole

oraz program konferencji:  

http://www.fund.org.pl/plik,3175,program.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *