Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

W imieniu Ambasady Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej serdecznie zapraszamy polskie firmy z takich sektorów, jak: maszynowy, spożywczy, rolnictwo, przetwórstwo, budownictwo oraz bioenergia do udziału w misji gospodarczej do obwodu Dniepropietrowskiego (Ukraina), która odbędzie się w dniach 7-8 lipca br. Udział w misji jest bezpłatny. Koszty dojazdu i pobytu na Ukrainie uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.
Misja gospodarcza jest adresowana do kadry kierowniczej polskich firm, zainteresowanych znalezieniem partnerów handlowych oraz zbadaniem możliwości inwestycyjnych w jednym z najbardziej rozwiniętych regionów Ukrainy.

Program misji przewiduje:

7 lipca :
•Spotkanie z gubernatorem obwodu Dniepropietrowskiego i kierownictwem instytucji państwowych, prezentacja potencjału ekonomicznego regionu oraz warunków prowadzenia biznesu;
•Giełda kooperacyjna – dwustronne spotkania przedsiębiorców.
8 lipca:
•Zwiedzanie najważniejszych przedsiębiorstw obwodu oraz obiektów inwestycyjnych.
W czasie misji każda firma będzie traktowana indywidualnie, zarówno w kwestii doboru partnerów, jak i organizacji pobytu na Ukrainie.

Dodatkowe informacje o wyjeździe można uzyskać codziennie w Wydziale Ekonomicznym Ambasady Ukrainy w RP, dzwoniąc pod nr. tel. 22 622 47 97 lub 530 062 030 albo wysyłając e-mail na adres: borodiy@ukraine-emb.pl lub a.vezhnevets@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *