Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
25 października br. w Zespole Szkół Zawodowych CRR w Bielawie, po raz drugi w ramach XXVIII Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej, Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawie wraz z Towarzystwem Przyjaciół Bielawy zorganizował Wernisaż wystawy malarstwa Henryka Beśki pt.: „Moje obrazy”.

Uroczystość rozpoczęła Dyrektor Biura Cechu Katarzyna Wierzbicka, witając przybyłych na wystawę gości, m.in. Radnych Miasta Bielawa – Krzysztofa Możejko i Kazimierza Rachowieckiego, Honorowych Członków Cechu, przedstawicieli Zarządu Cechu w Bielawie, Hufca Pracy z Bielawy oraz  dyrektorów i nauczycieli bielawskich szkół wraz z przybyłą młodzieżą z Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Gimnazjum. Szczególnie gorąco powitała autora wystawy Henryka Beśkę, który wraz z Dyrektorem Biura Cechu po występie artystycznym uczennic z Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Bielawie, oficjalnie otworzył wernisaż. 
Godne podkreślenia jest to, że Henryk Beśka jest bielawskim artystą, malarzem z zamiłowania. Jego osoba jest przykładem na to, że warto dążyć do obranego przez siebie celu oraz warto, a nawet należy wierzyć w siebie i w swoje zdolności. W każdym z nas drzemie „coś” ciekawego i wartościowego, „coś” czym możemy pochwalić się otaczającemu nas światu, należy tylko zdobyć się na odwagę, aby pokazać to innym ludziom. 
Wystawa Henryka Beśki pt.: „Moje obrazy” czynna jest do 31 października 2017 roku i można ją odwiedzać w dni powszednie w siedzibie Zespołu Szkół Cechu Rzemiosł Różnych w Bielawie przy ul. Polnej 2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *