Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Informujemy, że od dnia 1 marca do dnia 11 marca 2011 roku w Izbie Rzemieślniczej w Opolu prowadzona będzie dodatkowa rekrutacja do projektu Rzemiosło!- moje miejsce na rynku pracy, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt skierowany jest do osób pozostających bez zatrudnienia, w tym osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne lub poszukujące pracy, które:

Osoby, które przystąpią do projektu otrzymają wsparcie doradcy zawodowego, wsparcie pośrednika pracy, stypendium szkoleniowe w wysokości 4 zł za każdą godzinę udziału w kursie czeladniczym, egzamin czeladniczy, refundację kosztów dojazdu (dla osób z poza miejsca odbywania się szkolenia), poczęstunek oraz materiały informacyjne.

Wszystkich chętnych zapraszamy do biura projektu: ul. Katowicka 55, 45-061 Opole, tel. 077 454 31 73 w.31, email: iwona.kobalczyk@izbarzem.opole.pl, barbara.kubanska@izbarzem.opole.pl, michal.durkalec@izbarzem.opole.pl, agata.nowicka@izbarzem.opole.pl, oraz na stronę internetową projektu www.zainwestujwsiebie.com.pl

Autor: Iwona Kobalczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *