Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Wzorem ubiegłych lat serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w kolejnej edycji konkursu “Jakie znasz zawody”?.
Konkurs w poprzednich edycjach cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że i w najbliższej edycji możemy liczyć na Państwa udział na etapie regionalnym.
Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu wraz z Fundacją Społeczeństwo i Gospodarka pod patronatem Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie organizuje Ogólnopolski Konkurs „Jakie znasz zawody?”. Celem konkursu jest kształtowanie pozytywnego wizerunku pracy zawodowej i  promowanie wiedzy o rynku pracy. Konkurs przebiega w dwóch etapach: regionalnym i ogólnokrajowym.

Organizatorem Konkursu na etapie regionalnym w województwie opolskim jest Izba Rzemieślnicza w Opolu.
Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych, uczniów gimnazjów,  uczęszczających do szkół na terenie województwa opolskiego. Zadaniem konkursowym dla przedszkolaków jest stworzenie prac plastycznych, dla uczniów szkół podstawowych prac fotograficznych, dla uczniów gimnazjów krótkiego filmu,   przedstawiającego ludzi wykonujących różne zawody rzemieślnicze (szczegóły w regulaminie konkursu).
Prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą wraz z wymaganymi załącznikami, do siedziby Izby Rzemieślniczej w Opolu przy Ul. Katowickiej 55, 45-061 Opole, do dnia 30.03.2018 r.
Wszelkie pytania proszę kierować do Koordynatora Regionalnego Konkursu: Honoraty Jopy pod numer tel. 77 454 31 73 wew. 21 lub mailowo: honorata.jopa@izbarzem.opole.pl
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie! Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody rzeczowe.
Dokumenty do pobrania:
gimnazjum_konkurs_2018_IZBY.pdf
gimnazjum_konkurs_2018_SKROT.doc
przedszkole_konkurs_2018_IZBY.pdf
przedszkole_konkurs_2018_SKROT.doc
szkoła_podstawowa_konkurs_2018_IZBY.pdf
szkoła_podstawowa_konkurs_2018_SKROT.doc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *