Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

W związku z realizacją projektu pod nazwą : „Program na rzecz wzmocnienia dialogu społecznego w obszarze Rzemiosła i MŚP Opolszczyzny”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Izba Rzemieślnicza w Opolu poszukuje do współpracy redaktora, który zredaguje publikację rezultatu końcowego projektu.

1. Szczegółowa charakterystyka

Publikacja rezultatu końcowego pt. „Program na rzecz wzmocnienia oraz wzrostu zaangażowania OP działających w obszarze rzemiosła oraz MŚP w prace DS oraz jego rozwoju i promocji pozytywnego wizerunku w Województwie Opolskim” będzie obejmować wszystkie produkty wypracowane w ramach projektu, dobre praktyki oraz raporty, rekomendacje z badań ilościowych i ewaluacyjnych projektu. Zamawiający przekaże Wykonawcy wszystkie informacje oraz opracowania i raporty niezbędne do rzetelnego wykonania przedmiotu umowy. Zamawiający przekaże także Wykonawcy niezbędne logotypy, które powinny widnieć na publikacji.

2. Sposób i termin składania kandydatur
CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych można składać osobiście w Izbie Rzemieślniczej w Opolu, ul. Katowicka 55, 45-061 Opole, II piętro, pok. nr 7 lub nadsyłać pocztą tradycyjną w terminie do dnia 30.04.2012 r. Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

3. Sposób uzyskania informacji odnośnie przedmiotu zamówienia
Informacje można uzyskać osobiście w siedzibie Izby Rzemieślniczej w Opolu, ul. Katowicka 55, II p., pokój nr 7, lub telefonicznie 077 454 31 73 wew. 24. Informacji udziela – koordynator projektu – Marzena Szymborska lub specjalista ds. obsługi projektu – Michał Durkalec

4. Termin przygotowania raportu
Zamówienie będzie realizowane w okresie: 02 maja 2012-18 maja 2012.

5. Wymagania dla kandydatów
– Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki humanistyczne
– “Lekkie pióro” i sprawne posługiwanie się językiem polskim
– Doświadczenie dziennikarskie lub redakcyjne
– Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)
– Umiejętność analizy i syntezy danych

Dodatkowo:
1) dobra organizacja pracy własnej,
2) terminowość
3) rzetelność,
4) kreatywność

Z poważaniem,

Marzena Szymborska -koordynator projektu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *