Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Punkt Konsultacyjny zaprasza wszystkie osoby bezrobotne zainteresowane aplikowaniem o dotację w projekcie “Kuźnia Przedsiębiorczości” realizowanym przez Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej do bezpłatnych konsultacji swoich pomysłów na biznes.

Jeszcze do 11 stycznia 2013r. w Opolskim Centrum Demokracji Lokalnej w Opolu trwa nabór wniosków rekrutacyjnych do projektu “Kuźnia Przedsiębiorczości”

Jeśli jesteś osobą bezrobotną z terenu województwa opolskiego, która utraciła pracę z przyczyn dotyczących zakładu pracy w okresie nie dłuższym niż 6 m-cy przed dniem przystąpienia do projektu w ramach Kuźni masz szansę na otrzymanie wsparcia w 2 formach: ścieżki samozatrudnienia oraz ścieżki przekwalifikowania.

Osoby chętne skonsultowaniem swojego pomysłu na działalność gospodarczą aplikujące w ścieżce samozatrudnienia o otrzymanie dotacji na założenie działalności gospodarczej zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych usług informacyjnych w  tym zakresie świadczonych przez konsultantów akredytowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zapraszamy do naszego Punktu Konsultacyjnego działającego od poniedziałku do piątku w godz. 8-14, ul. Katowicka 55, II piętro, pok. 2.7


Więcej informacji o ofercie Punktu Konsultacyjnego pod adresem:http://www.opolskie.ksu.parp.gov.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *