Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Nabór wniosków na wyjazdy indywidualne w roku 2011/2012 dla wizyt odbywających się od marca do czerwca 2012 rozpoczęty.
Wizyty studyjne adresowane są do kadry zarządzającej, decydentów i specjalistów z zakresu edukacji ogólnej oraz kształcenia i doskonalenia zawodowego. Najbliższy termin składania wniosków to 14 października 2011. 

Narodowa Agencja Programu „Uczenie się przez całe życie” zaprasza osoby zainteresowane udziałem w wizytach studyjnych do składania wniosków na wyjazdy indywidualne w ramach programu Wizyty Studyjne na rok 2011/2012.

Termin składania wniosków:
Nabór wniosków w ramach II rundy został rozpoczęty. Runda ta dotyczy wizyt studyjnych, które odbędą się w okresie od marca do czerwca 2012 roku.
Wizyty studyjne adresowane są do kadry zarządzającej, decydentów i specjalistów z zakresu edukacji ogólnej oraz kształcenia i doskonalenia zawodowego. Celem programu jest:
Udział w wizycie finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w formie indywidualnego dofinansowania. Warunkiem udziału w wizycie studyjnej jest znajomość języka obcego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
Warunki udziału, formularze wniosków oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej programu Wizyty Studyjne: www.sv.org.pl
Pytania prosimy kierować na adres: sv@frse.org.pl

źródło:   Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *