Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości – Związek Pracodawców w Opolu w 2017 roku  obchodzić będzie 70 rocznicę wręczenia mu sztandaru. Jest to okazja by rocznicę tą upamiętnić w sposób uroczysty.
Dlatego Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości – Związek Pracodawców w Opolu razem z katedrami Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych oraz Nauk Humanistycznych i Prawnych Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej oraz Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki postanowili wspólnie zorganizować konferencję naukową poświęconą rzemiosłu, cechom rzemieślniczym i innym organizacjom związanych z rzemiosłem.
Chcemy, aby wspomniana rocznica stała się okazją na przedstawienie działalności, funkcjonowania cechów rzemieślniczych i rzemiosła w ujęciu historycznym, a także jego stanu obecnego i perspektyw na przyszłość w Polsce, i w innych krajach. Rzemiosło od zawsze odgrywało ważną rolę w gospodarce i w życiu społecznym. To dziesiątki tysięcy miejsc pracy, to rodzimy kapitał, to także podejmowanie ważnych działań prospołecznych, to istotne źródło zasilania budżetu państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Termin konferencji
21 kwietnia 2017

Miejsce konferencji

Centrum Nauki i Biznesu – CeNaBiz w Opolu,
45-047 Opole, ul. Waryńskiego 4

Szczegóły:
Informacje dotyczące konferencji.doc
Karta zgłoszeniowa.docx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *