Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Spotkania Powiatowe ” Opolskie dla biznesu”- spotkania informacyjne na temat aktualnie dostępnych dotacji UE oraz innych środków pomocowych na rozwój przedsiębiorczości w Województwie Opolskim.
OCRG zaprasza przedsiębiorców, osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej, przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu oraz wszystkich zainteresowanych środkami pomocowymi UE na rozwój przedsiębiorczości w naszym regionie, do wzięcia udziału w cyklu spotkań informacyjnych z udziałem Marszałka Woj. Opolskiego pana Andrzeja Buły oraz ekspertami z dziedziny dotacji unijnych do udziału w cyklu spotkań informacyjnych (zaproszenie oraz terminarz spotkań w załączeniu).

Termin pierwszego spotkania już 19 marca w Opolu, Centrum Konferencyjne Ostrówek 5-7, sala plenarna im. Orła Białego, początek godz. 13:00 !!!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Wsparcie województwa opolskiego dla firm to nie tylko unijne dotacje. Oferta jest znacznie bogatsza! Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki (OCRG) proponuje m.in. dofinansowania do szkoleń czy usług doradczych, a już wkrótce także wsparcie na usługi specjalistyczne, które pomogą np. wejść na zagraniczne rynki czy starać się o patenty. Pożyczki z unijnej puli woj. opolskiego bez prowizji i opłat (także oprocentowane zerowo) ma kilku pośredników finansowych oraz podlegający samorządowi Opolski Regionalny Fundusz Rozwoju (także pożyczki na cele obrotowe).

Całej tej ofercie poświęcony będzie cykl spotkań „Opolskie dla biznesu”, organizowany przez OCRG wspólnie z izbami gospodarczymi. Cykl rozpoczyna się 19 marca w Opolu, potrwa do 30 kwietnia. Jego pełny terminarz można sprawdzić tu: http://ocrg.opolskie.pl/pl/aktualnosci/cykl-spotkan-opolskie-dla-biznesu-289.html.
Serdecznie na nie zapraszamy! Każde z takich spotkań zastąpi kilka innych! Oszczędzicie Państwo czas.
Spotkaniom towarzyszyć będzie Giełda Produktów Województwa Opolskiego dla Firm, na której informacji udzielać będą m.in. pracownicy OCRG, ORFR czy pośredników finansowych. Będzie też wystąpienie eksperta poświęcone zmianom w przepisach podatkowych.
Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
Zgłoszenie udziału w spotkaniu należy dokonać 
Jan Jóźków Dział Innowacji OCRG, e- mail: j.jozkow@ocrg.opolskie.pl , tel.: 77 40 33 606,kom. 791363268,
 Roland Kulig , e –mail: r.kulig@ocrg.opolskie.pl, tel.: 77 40  33 643.
Zapraszamy!

informacja o spotkaniach dla powiatow.docx
List Marszałka.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *