Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
11 kwietnia 2018 r. w ramach tygodnia „Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie” w godz.            10:00 – 13:00 w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu, w holu Auli A1/A2 im. prof. A. Steciwko, przy ul. Katowickiej 68a,  odbędą się Targi Pracy i Edukacji.

Targi są świetną okazją do zapoznania się z najnowszymi ofertami pracy i staży, wymogami rekrutacyjnymi, czy rozmowy z samym pracodawcą, zarówno tym z kraju jak i za granicy. Oprócz części wystawienniczej,  planowanych jest również kilka wykładów oraz warsztatów (Harmonogram poniżej). Wystawców tegorocznej edycji będzie ponad dwudziestu, z różnych branż, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jednym z wystawców podczas Targów będzie Izba Rzemieślnicza w Opolu. Serdecznie zapraszamy do udziału studentów, absolwentów oraz wszystkie zainteresowane osoby.
Harmonogram VI Edycji Targów Pracy i Edukacji PMWSZ w Opolu:
    10:00 – 13:00 – Prezentacja ofert pracy, staży, praktyk firm znajdujących się przy stoiskach wystawienniczych (Hol Auli A1/A2)
Wykłady/Warsztaty podczas VI Targów Pracy i Edukacji PMWSZ w Opolu (Aula A2):
    1000 – 1030 – dr Dorota Masłowiec, Dietetyk, Pracownik Akademicki – „Glutenowy Zawrót Głowy”
         1035 – 1105 – Elżbieta Mijalska-Baron, Personalny Doradca Kosmetyczny (Mary Kay) – „Czy praca może być pasja”

         1110 – 1145 – Sylwia Durlej-Kot, Pełnomocnik Zarządu ds. Higieny i Profilaktyki Zakażeń (EMC Instytut Medyczny) – „Lean Management w pracy pielęgniarki”
        1150 – 1225 – Elżbieta Sobiech (Beta Active) – „Pracuj w Niemczech, zdobywaj doświadczenie, realizuj swoje marzenia…”
         1230 – 1300 – mgr Marek Kucharski, Fizjoterapeuta, Pracownik Akademicki – „Innowacyjny sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci i dorosłych”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *