Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

W dniu 31 marca 2016 r w Izbie Rzemieślniczej w Opolu odbył się regionalny etap XVI edycji konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „Bezpiecznie od startu”.
Do konkursu zgłosiło się 44 uczniów, z których ostatecznie przystąpiło 35.
Do ścisłego finału konkursu zakwalifikowało się 6 uczestników z największą ilością punktów uzyskanych po rozwiązaniu testu. W kolejnym etapie odpowiadali oni na pytania komisji konkursowej.

Wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy, a sześciu najlepszych otrzymało nagrody rzeczowe ufundowane przez Izbę Rzemieślniczą w Opolu i Państwową Inspekcję Pracy w Opolu.

Nagrody wręczyli: Tadeusz Staruch- Prezes Izby Rzemieślniczej w Opolu, Grażyna Dębicka-Ozorkiewicz -Dyrektor Izby Rzemieślniczej w Opolu, Arkadiusz Kapuścik-Okręgowy Inspektor Pracy w Opolu, Katarzyna Tincel- Państwowy Inspektor Pracy w Opolu, Piotr Malinowski- Państwowy Inspektor Pracy w Opolu.
Zwycięzcą Konkursu został Roland Jonek– uczeń Publicznej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Dobrzeniu Małym. 

 Kolejne miejsca zajęli:
II miejsce – Beniamin Kubis
III miejsce – Karolina Fluder
IV miejsce – Dawid Konat
V miejsce – Waldemar Emmerling
VI miejsce – Tomasz Resiak

Zdobywcy dwóch pierwszych miejsc będą reprezentować Izbę Rzemieślniczą w Opolu w Ogólnopolskim Konkursie, który odbędzie się w dniu 19 maja 2016 roku w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *