Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Ogólnopolski Cech Rzemieślników i Artystów zaprasza do udziału w targach i szkoleniach w ramach projektu Salon Artystów Rzemiosła, w całości sfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt Salon Artystów Rzemiosła to nowoczesne podejście do tradycyjnych rzemiosł artystycznych, to dwa zintegrowane działania:
1) warsztaty z zakresu najnowszych trendów marketingu i wspierania kreatywnego biznesu, dla rzemieślników artystów, w tym również dla młodych adeptów tej twórczości,
2) targi wyrobów luksusowych (6 imprez: 3 w Warszawie, 2 w Łodzi, 1 w Białymstoku), prezentujące dorobek twórców sztuki użytkowej z całej Polski.

Rzemieślnicy artyści – uczestnicy projektu SAR, w teorii szkoleń i w praktyce targów poznają najnowsze techniki zdobywania klientów i budowania swojej marki, nawiążą nowe relacje, powiększą kompetencje i doświadczenia w prezentacji swej oferty.
Odwiedzający targi natomiast będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć i zakupić artystyczne i luksusowe, unikalne wyroby różnych branż sztuki użytkowej (biżuterię, hafty, torebki i galanterię, artykuły wyposażenia wnętrz, etc), często wykonywane tylko w jednym egzemplarzu.

Udział w targach i szkoleniach dla rzemieślników artystów, którzy spełnią kryteria rekrutacji, jest sfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Szczegółowe informacje na stronie Internetowej projektu: www.salonartystowrzemiosla.pl
Strona internetowa projektu będzie rozbudowywana w kierunku portalu rzemiosła artystycznego łączącego informację, edukację i ofertę handlową. Każdy rzemieślnik artysta zainteresowany promocją i sprzedażą swoich wyrobów może tam mieć swój profil. Osoby chętne mogą przesyłać do Cechu Rzemieślników i Artystów informacje o swoich firmach i pracowniach oraz zdjęcia i oferty.

Kontakt w sprawie projektu Salon Artystów Rzemiosła:
tel. 888-769-769, ocra@wp.pl

źródło: Ogólnopolski Cech Rzemieślników i Artystów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *