Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Rozpoczęło się zgłaszanie kandydatów do dziesiątej edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Tym prestiżowym wyróżnieniem honorowane są osoby, które dzięki swojej wytrwałości, odwadze i przedsiębiorczości potrafią w znaczący sposób wpływać na otaczającą rzeczywistość społeczną i gospodarczą. Nagroda Polskiej Rady Biznesu przyznawana jest od 2012 roku.

Kto wybiera Laureatów Nagrody PRB

Kandydatów ocenia Kapituła Nagrody PRB, w skład której wchodzą autorytety życia gospodarczego, naukowego, kulturalnego, Zarząd PRB, a także członkowie rodzin Patronów Nagrody.

Kategorie w jakich przyznawana jest Nagroda PRB

Sukces – Nagroda PRB im. Jana Kulczyka przyznawana jest za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł trwały wpływ na polski rynek.

Wizja i innowacje – Nagroda PRB pod patronatem Zarządu PRB przyznawana jest za zastosowanie nowej, odważnej, niestandardowej i niekonwencjonalnej koncepcji lub nowej idei biznesowej.

Działalność społeczna – Nagroda PRB im. Andrzeja Czerneckiego przyznawana jest za działalność społeczną i filantropijną, której celem jest pomoc osobom i środowiskom szczególnie potrzebującym.

Nagroda specjalna – Nagroda PRB im. Jana Wejcherta przyznawana jest osobie, której działalność wywarła znaczący wpływ na rozwój polskiego życia gospodarczego i społecznego.

Zgłaszanie kandydatur do 10. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu trwa do 17 stycznia 2021 r. na stronie internetowej: www.nagrodaprb.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *