Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Polskiej w Mińsku uprzejmie informuje, ze w dniach 26-29 kwietnia 2016 r. odbywa się na Białorusi największa wystawa branży meblarskiej “DESIGN, FURNITURE, INNOVATION – 2016”.

 Polskie firmy/organizacje zainteresowane nawiązaniem kontaktów z potencjalnymi białoruskimi partnerami zapraszamy do bezpłatnego skorzystania ze stoiska informacyjno-promocyjnego WPHI w celu reklamy firmy lub produktów reprezentowanej firmy, poprzez:
1. Bezpośrednie rozmowy przedstawiciela Państwa firmy z białoruskimi rozmówcami, partnerami na stoisku WPHI, w terminie i czasie wcześniej z nami uzgodnionym;
2. Prezentację i dystrybucję Państwa drukowanych materiałów reklamowych lub/oraz dystrybucję Państwa materiałów reklamowych na nośnikach elektronicznych przez obsługę stoiska WPHI zainteresowanym osobom, zwiedzającym wystawę. (W przypadku zainteresowania taką formą promocji – materiały należy przesłać do WPHI w Mińsku zwykłą pocztą na adres: 220030 Mińsk, ul. Valadarskaham.doj 6, Białoruś, najlepiej z wyprzedzeniem 1-2 tygodni przed wystawą. Czas na dotarcie przesyłki pocztowej z Polski do Mińska – 7-10 dni.)

Więcej informacji o przedmiotowej imprezie:
http://www.export.by/en/?act=event&mode=view&id=23626
https://belarus.trade.gov.pl/pl/Wydarzenia/171901,dizain-mebel-innowacji-2016.html

Więcej informacji u organizatora: Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Mińsku,  tel: (+375 17) 200 27 72, minsk@trade.gov.pl

źródło:Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Mińsku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *