Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
W terminie 27- 28.09.2018r. OCRG gościć będzie w Województwie Opolskim delegację przedsiębiorców i przedstawicieli otoczenia biznesu z Luksemburga i Niemiec.
W ramach wizyty zaplanowano kilka wydarzeń kooperacyjno – informacyjnych, do wzięcia udziału w których, OCRG chciałoby Państwa bardzo serdecznie zaprosić.

Wszystkie zainteresowane kooperacją międzynarodową firmy oraz instytucje zapraszamy w dniu 27.09.2018r. (czwartek) do centrum konferencyjnego „Ostrówek”, Opole, ul. Piastowska 14 na:
Godzina 11:00, Sala Orła Białego – Międzynarodowe forum gospodarcze połączone z prezentacją regionów uczestniczących w delegacji: Wielkie Księstwo Luksemburg, Nadrenia- Palatynat, Kraj Saary
Godzina 12:15 – 16:30, sala w przyziemiu – Międzynarodowa giełda kooperacyjna firm i instytucji otoczenia biznesu (rozmowy b2b), podczas giełdy- bar kawowy oraz ciepły poczęstunek dla wszystkich uczestników spotkań kooperacyjnych
Wszystkich uczestników rozmów kooperacyjnych zapraszamy ponadto na uroczysty bankiet, którego gospodarzami są przedstawiciele Wielkiego Księstwa Luksemburg i Nadrenii- Palatynatu do Kasyna Policyjnego w Opolu, ul. Korfantego 4. Początek bankietu – godzina 19:00.
Stosowne zaproszenie na bankiet przesłane zostanie do osób zgłoszonych do giełdy w późniejszym terminie.
Profile kooperacyjne firm i instytucji z Luksemburga i Niemiec zgłoszonych do giełdy kooperacyjnej w Opolu w dniu 27.09.2018 r. dostępne są pod adresem r.kulig@ocrg.opolskie.pl.

Zgłoszenia (telefonicznie lub mailowo)

Roland Kulig
Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
Dział Przedsiębiorczości
T: 77 4033643

Kom. 515 715 161
E: r.kulig@ocrg.opolskie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *