Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Związek Rzemiosła Polskiego działając w imieniu  Fundacji dla Rozwoju Polskiej Branży Złotniczo-Jubilerskiej, której głównym pomysłodawcą i założycielem są właściciele firm wiodących w branży, a także osoby aktywnie działające dla tego środowiska m.in. jako członkowie Cechu Złotników, Zegarmistrzów, Optyków, Grawerów i Brązowników Miasta Stołecznego Warszawy oraz jako członkowie-założyciele Stowarzyszenia Wystawców Branży Jubilerskiej, pragniemy zaprosić Państwa do odwiedzenia Targów GOLDEXPO WARSZAWA 2018, które odbędą się w dniach 4-6 październik 2018 r. w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Celem zorganizowania targów dotyczy działalności na rzecz szeroko rozumianej promocji branży złotniczo-jubilerskiej oraz dbałość o zachowanie unikatowych umiejętności złotników i jubilerów, które niewątpliwie nie tylko przysparzają dóbr materialnych, ale w swej istocie są wartością niematerialnej kultury naszego kraju. Przedsięwzięcie wpisuje się w promowanie przez władze zadanie odbudowy szkół zawodowych i technicznych, a przez to kształcenie techników i rzemieślników. Naszym celem jest utworzenie platformy współpracy, wymiany doświadczeń i promocji przedsiębiorstw jubilerskich, zakładów rzemieślniczych i rękodzielnictwa. Wierzymy, że nasze przedsięwzięcie przyczynia się do rozwoju polskiego rzemiosła i ugruntowania jego pozycji na rynkach krajowych i zagranicznych.
Udział w targach stanowi idealną możliwość do nawiązania kontaktów biznesowych, tak krajowych, jak i międzynarodowych. Pozwala na zapoznanie się z szeroką ofertą firm stanowiących trzon branży jubilerskiej. Zależy nam, aby Targi GOLDEXPO WARSZAWA 2018 nie były jedynie przedsięwzięciem gospodarczym, dlatego łączymy je z programem różnych wydarzeń o charakterze artystycznym i edukacyjnym. W tym roku wraz ze Stowarzyszeniem Grupy Rekonstrukcji Historycznej Pułk 4 Piechoty Księstwa Warszawskiego uczcimy 100-lecie Niepodległości Polski. Szczególnymi wydarzeniami branżowymi będą finały Ogólnopolskiego Konkursu Złoto i Srebro w Rzemiośle, uroczystości związane z wręczeniem Medalu Świętego Eligiusza oraz ogłoszeniem tytułu Złotnika Roku 2018.
Szczegółowe informacje dotyczące targów są dostępne na stronie – www.tjexpo.pl

Liczymy na Państwa obecność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *