Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców zaprasza na I Ogólnopolską Konferencję Praktyczną z cyklu Prawo dla przedsiębiorców pt. „Kontrola MŚP a zasada zaufania państwa do przedsiębiorcy”, która odbędzie się dnia 3 grudnia 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu, al. Niepodległości 53.

Konferencja jest wspólnym przedsięwzięciem Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej program został dostosowany do potrzeb przedsiębiorców. W ramach paneli praktycznych dedykowanych kontroli podatkowej, kontroli z wykorzystania środków publicznych oraz kontroli prowadzonej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych wezmą udział przedstawiciele organów, sędziowie oraz praktycy z danej dziedziny.
Udział w Konferencji jest bezpłatny, wymagane jest zgłoszenie poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.rzecznikmsp.gov.pl/konf.msp
Organizatorzy zapewniają poczęstunek w formie cateringu. Szczegółowe informacje w tym m.in. program Konferencji są również dostępne na stronie: www.rzecznikmsp.gov.pl/konf.msp
Wszelkich dodatkowych informacji udziela Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców Oddział Terenowy:  tel. 726 726 830.

Program: https://bit.ly/2QaljAP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *