Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Ogólnopolska Komisja Złotniczo-Jubilerska Związku Rzemiosła Polskiego zaprasza złotników i jubilerów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Złoto i Srebro w Rzemiośle® Finał Konkursu odbędzie się w ramach programu Polskich Targów Złotniczo – Jubilerskich w dniach 3 – 5 października 2019 r. w Warszawie w hali EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14.

Konkurs powstał z myślą o złotnikach i jubilerach,  którzy cenią jakość, profesjonalizm i fachowość w sztuce złotniczej. Główną ideą jest promocja umiejętności osób, które od wielu lat wykonują ten zawód oraz młodych ludzi uczących się zawodu złotnik-jubiler lub rozpoczynających pracę zawodową w tej profesji. Tematy dla tegorocznych prac konkursowych:

    Juniorzy – PRACA MŁODEGO ZŁOTNIKA
    Seniorzy – SZTUKA MISTRZOWSKA – prace seniorów mogą być zgłaszane do dwóch grup: wykonane wyłącznie techniką ręczną i wykonane z zastosowaniem technik komputerowych.

Prace konkursowe należy zgłosić w terminie do 10 września 2019 r., a oceni je komisja konkursowa powołana z grona wybitnych fachowców złotników i jubilerów z udziałem przedstawiciela Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz przedstawiciela targów.

Więcej informacji i regulamin: https://bit.ly/2YI6QxU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *