Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
W imieniu Krajowej Agencji Poszanowania Energii SA i PREDA sp. z o.o.  zapraszamy do udziału w konferencji, która odbędzie się w dniu 24 marca 2016 r. w sali konferencyjnej  w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu, ul. Wrocławska 158, 45-835 Opole, poświęconej współpracy podmiotów publicznych i podmiotów gospodarczych dla realizacji najlepszych rozwiązań dotyczących efektywności energetycznej, efektywności ekonomicznej, ograniczenia niskiej emisji i wprowadzania systemów zarządzania energią.

W trakcie konferencji przedstawione zostaną rozwiązania problemów w ramach modernizacji oświetlenia przestrzeni publicznej, modernizacji obiektów, zastosowanie metod badawczych i urządzeń w ramach oceny stanu obiektów. Przedstawione także zostaną wskaźniki oceny ekonomicznej pomagające w ocenie opłacalności inwestycji. Ponadto zostaną pokazane przykłady takiej analizy na bazie wykonanych inwestycji. W związku z podejmowanymi decyzjami o różnym stopniu ryzyka, postaramy się przedstawić nowatorski sposób na zabezpieczenie interesów w procesie zarządzania. No i co najważniejsze – przedstawiony zostanie stan aktualny związany z możliwością pozyskania środków pomocowych.

Zainteresowane osoby proszone są o rejestrowanie się poprzez stronę internetową:
https://opole-preda-kape.konfeo.com/pl/groups
W sprawach organizacyjnych wymagających wyjaśnienia prosimy o kontakt pod numerami telefonów: +48 77 4458270, +48 535150531, lub pod adresem e-mail preda@preda.pl. Osoba udzielającą wyjaśnień jest Jacek Walski.
źródło: OCRG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *