Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Zarząd Województwa Opolskiego ogłosił 16 edycję konkursu „Opolska Marka”. Celem konkursu jest wyłonienie:
a) najlepszych usług roku 2018,
b) najlepszych przedsiębiorstw promujących region (województwo) opolski,
c) najlepszych produktów roku 2018,
d) najlepszych przedsiębiorstw dla regionu (CSR) roku 2018,
e) najlepszego produktu spożywczego roku 2018,
f) najlepszych przedsiębiorców oraz inwestycji 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej

Ponadto celem konkursu jest szerokie promowanie przedsiębiorstw na rynku krajowym i zagranicznym jak również rozpowszechnianie informacji o potencjale produkcyjnym i usługowym, innowacyjności i możliwościach eksportowych przedsiębiorstw Województwa Opolskiego. Do pozostałych celów zalicza się promocję produktów i usług wyróżniających się na tle innych w regionie opolskim a także popularyzowanie wiedzy na temat jakości, nowoczesnych, zgodnych z normami ekologicznymi  technologiach produkcji i efektywnych metodach zarządzania.
Zgodnie z regulaminem konkursu nagrodę Opolskiej Marki w kategorii „Przedsiębiorstwo roku 15- lecia” przyzna Zarząd Województwa Opolskiego na podstawie własnych kandydatur oraz kandydatur przedstawionych przez instytucje otoczenia biznesu tj. Opolską Izbę Gospodarczą, Izbę Gospodarczą „Śląsk”, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Lożę Opolską BCC, Izbę Rzemieślniczą w Opolu.
Każda instytucja otoczenia biznesu posiada możliwość zgłoszenia  kandydatów spośród swoich członków – wyróżniających się beneficjentów  15-lecia. Zarząd Województwa Opolskiego przyzna dwie nagrody w każdej podkategorii: jedną w sektorze mikro-małe przedsiębiorstwo oraz jedną w sektorze średnie-duże przedsiębiorstwa. Zarząd Województwa Opolskiego ma również prawo przyznania wyróżnień w tej kategorii.
W związku z powyższym prosimy o przesłanie swoich kandydatur do dnia 28 lutego 2019 r.

ulotka.pdf 
 https://www.opolskie.pl/region/promocja/opolska-marka/opolska-marka-2018/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *