Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Perły Powiatu Oleskiego 2019 rozdane – nasi członkowie oleskiego Cechu wśród nagrodzonych 14 listopada 2019 r. podczas XI Forum Ekonomicznego Kooperacja, Starosta Oleski Roland Fabianek wręczył „Perły Powiatu Oleskiego” doroczne nagrody gospodarcze.  „Czarną Perłę Powiatu Oleskiego” za szczególny wkład w rozwój przedsiębiorczości i promocję powiatu oleskiego otrzymał Alojzy Bardorz Starszy Cechu Rzemiosł Róznych i M.P w Oleśnie i członek naszego Cechu Radosław Gliński  szef firmy Elektromatik Sp. z o.o. ze Starego Olesna. – perła w kategorii produkt/ usługa roku.

– Pan Alozy Bardzorz – właściciel firmy „Bardorz” oraz Starszy Cechu Rzemiosł Różnych  w Oleśnie za szczególny wkład w rozwój przedsiębiorczości i promocję powiatu oleskiego. Pan Alojzy Bardorz prowadzi zakład ciesielski od 1986 r.  W roku 2017 wybudował nową halę i zakupił urządzenia najnowszej generacji. Uzyskał dzięki temu wielu nowych kontrahentów. Swój personel szkoli na specjalistycznych kursach i sam też zdobywa nowe certyfikaty zawodowe. Od lat szkoli też młodych adeptów rzemiosła. Jego firma jest dobrze znana nie tylko w województwie opolskim ale i w województwach  ościennych. Jest powszechnie szanowanym społecznikiem. Za swoją działalność otrzymał wiele wyróżnień i odznaczeń – ostatnio Platynowy  Medal im. Jana Kilińskiego.   Od 2013 roku pełni funkcję Starszego Cechu.                                                         
Innowacyjny produkt/usługa roku – Radosław Gliński dyrektor
Firmy Elektromatik Sp. z o.o.  za ekoinnowacyjny system sterowania maszynami i urządzeniami wraz z wizualizacją procesu
Przedsiębiorstwo Elektromatik Sp. z o.o. zostało utworzone w 2009 r. i należy do grupy Nestro w Starym Oleśnie. Od samego początku angażowało się w ekorozwój wychodząc z założenie, że ekoinnowacja, czyli zmiana technologiczna  jest w obecnych czasach podstawowym wymogiem dla przedsiębiorstw chcących odnosić sukcesy i być uznanym partnerem na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *