Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” serdecznie zaprasza firmy do udziału w bezpłatnym szkoleniu i indywidualnych konsultacjach nt. Podatek VAT w obrocie międzynarodowym – zmiany od 2020 roku, które odbędą się w dniach 9–10 marca 2020 r.
Szkolenie odbędzie się w dniu 9 marca 2020 r. w godz. od 8.45 do 16.00 w Centrum Biznesu, ul. Wrocławska 133 w Opolu.
Konsultacje odbędą się w dniu 10 marca 2020 r. w godz. indywidualnie ustalonych z przedsiębiorcami w siedzibie Stowarzyszenia na ul. Damrota 4/11, III p. w Opolu.

Szkolenie i konsultacje skierowane są do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.
Prowadzący:
Hubert Grzyb – doradca podatkowy, adwokat. Założyciel kancelarii HGtax specjalizującej się w prawie podatkowym. Ekspert w zakresie podatku od towarów i usług (VAT). Doradzał w skomplikowanych projektach dotyczących podatku VAT na rzecz polskich oraz zagranicznych firm. Doświadczony wykładowca, głównie w tematyce podatku od towarówi usług. Przeprowadził ok. 500 szkoleń, w tym m. in. dla pracowników organów podatkowych, doradców podatkowych oraz biegłych rewidentów. Autor publikacji z zakresu podatku VAT oraz podatków dochodowych.
Udział w szkoleniu/konsultacjach można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza e-mailem do dnia 2 marca 2020 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w szkoleniu/konsultacjach mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.       
Szkolenie i konsultacje są finansowane przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014–2021 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju.
Marta Stylska
Consultant Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu “Promocja Przedsiębiorczości”
 ul. Damrota 4, 45-064 Opole
tel. + 48 77 4565600
tel. kom. + 48 500 169 166

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *