Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Dlaczego warto kształcić się w zawodzie fryzjer?
Fryzjer to niejednokrotnie artysta, wirtuoz zajmujący się włosami. Standardowo jest to zawód należący do grupy rzemieślniczej, jednak wiele zależy od tego, jak dana osoba go postrzega. Niektórzy traktują fryzjerstwo jako sposób na pracę, jednak większość realizuje po prostu swoją pasję.
Obecnie dobrze wykwalifikowany fryzjer z ciekawym doświadczeniem nie powinien mieć problemu ze znalezieniem nowego miejsca pracy. Na rynku poszukiwani są przede wszystkim ambitni fryzjerzy z wizją, dla których fryzjerstwo to przede wszystkim zawód z wizją i pasją. Takich fryzjerów kształcimy w Akademii Rzemiosła!
Nie od dziś wiadomo, że zadbane włosy to wizytówka człowieka. W ślad za tym idzie dobre samopoczucie. O włosy szczególnie troszczą się już nie tylko panie, ale także panowie. I nie chodzi o zwykłe strzyżenie, ale o wyjątkowe cięcia i kolory.
Pasjonatów fryzjerstwa zapraszamy do naszej Szkoły Branżowej I Stopnia! Oferujemy ciekawe szkolenia dodatkowe oraz spotkania z mistrzami fryzjerstwa i barberingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *