Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

 W imieniu organizatora, zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Kobiecych –  Kobiety w Centrum, które odbędą się pierwszy raz  na Opolszczyźnie w dniach 12-13.03.2016 r. w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu.

Targi Kobiece adresowane są  do  wszystkich świadomych kobiet, które pragną kierować swoim życiem poszukując nowych możliwości  i rozwijając swoje umiejętności, zainteresowanych zdrowym stylem życia i odżywiania, realizujących się zawodowo i prywatnie, ciekawych nowych produktów i usług ułatwiających im codzienne życie. Targi stanowią znakomitą okazję do zapoznania się z szerokim asortymentem różnorodnych produktów związanych z branżą kobiecą. Na targach kobiety znajdą odpowiedzi na pytania: Jak aktywnie spędzać czas? Jak dbać o swoje zdrowie i urodę?

Przez dwa dni gościć  będą  producenci, usługodawcy i przedstawiciele branży kobiecej. Na targach wszystkie kobiety znajdą okazję do zaczerpnięcia inspiracji, przykładów na nowe pomysły i trendów  w modzie, dowiedzą się o zdrowym stylu życia, kuchni i gotowaniu. Uzupełnieniem oferty wystawców będzie program wydarzeń towarzyszących, który pozwoli zwiedzającym uczestniczyć w różnego rodzaju warsztatach, prelekcjach, panelach dyskusyjnych czy prezentacjach zgłębiających wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie.

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w targach jako Wystawcy. Rejestracja Zgłoszenia na targi poprzez stronę Internetową: www.kobiety.cwkopole.pl/

Zakres branżowy:
– wellness & spa
– moda
– wiedza
– hobby
– sport
– fotografia
– banki i ubezpieczenia
– RTV I AGD
– samochody
– zdrowie i uroda
– wolny czas
– podróże
– sztuka
– kuchnia i gotowanie

 KOSZTY:
Powierzchnia niezabudowana – 90 PLN/m2
Powierzchnia zabudowana – modułowa:
4 m2 – 600 PLN
6 m2 – 900 PLN
9 m2 – 1350 PLN
2 m2* – 1800 PLN
* W module 12m2 zaplecze z rozsuwanymi drzwiami GRATIS

Wydarzenia towarzyszące:

* “Kącik autoprezentacji medialnej” –warsztaty prowadzone przez Jolantę Kawecką
* Warsztaty tworzenia kobiecych podarunków – dla Mamy, dla Przyjaciółki dla Siebie…”
* “Maska – karnawałowy rekwizyt czy element codziennego życia” wykład – Jadwiga Kander
* Najpiękniejszy makeup dla kobiety to pasja! – Justyna Osiecka – Sułek
* Sprawny umysł na zawsze! Dlaczego wiek nie jest barierą w nauce języków obcych
* Warsztaty dla rodziców „Jak i dlaczego rozmawiać z dzieckiem o niepełnosprawności”
* Porady i wskazówki eksperckie, warsztaty, seminaria, nowości branżowe- prezentacje szkolenia  planowane z naszymi partnerami merytorycznymi

Dodatkowe pytania należy kierować do Pani Małgorzata Markiewicz, Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Opolu , tel.  888 552 080  lub  77 446 16 84. 

 źródło: CWK Opole

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *