Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
W dniach 14-15 marca 2020 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbędą się Ogólnopolskie Targi “ZŁOTA RĄCZKA- RODZINA W DOMU” .
Targi to nie tylko oferty wystawców, to także wydarzenie o charakterze informacyjnym, edukacyjnym i praktycznym. Głównym Partnerem tego wydarzenia jest Zespół Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu, którego nauczyciele wraz z uczniami przez dwa dni targowe będą przeprowadzać warsztaty z zakresu m.in. malowania, tapetowania, kafelkowania, kładzenia paneli czy szpachlowania.

Organizator Targów zaplanował prelekcje na tematy związane np. z bezpieczeństwem przy wykonywaniu prac remontowo-budowlanych na własną rękę, formalnościami związanymi z zakupem mieszkania z rynku deweloperskiego, dotacjami na wymianę źródeł ogrzewania czy kredytami hipotecznymi. To wszystko dla uczestników Targów będzie całkowicie darmowe, ponieważ zależy nam na dużej frekwencji (spodziewamy się ponad 10 000 osób, które odwiedzą Targi w ciągu dwóch dni ich trwania).
Z punktu widzenia przedsiębiorców – Targi to okazja do promocji marki i kreowania jej pozytywnego wizerunku, ale także do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów. Dzięki partnerstwu z Zespołem Szkół Budowlanych oraz patronatowi Politechniki Opolskiej, w Targach wezmą udział uczniowie oraz studenci zainteresowani pracą w branży budowlanej – będzie to dla nich świetna okazja do zainteresowania sobą potencjalnych pracodawców, a dla przedsiębiorców do znalezienia wykwalifikowanych pracowników.
Wydarzenie otrzymało dotychczas 97 patronatów honorowych i medialnych, w tym Ministerstwa Rozwoju, Polskiej Izby Budownictwa, Izby Rzemieślniczej w Opolu, władz samorządowych z niemalże całego województwa oraz branżowych instytucji.

Maria Ciołeszyńska
Główny Organizator
Ogólnopolskich Targów “ZŁOTA RĄCZKA – RODZINA W DOMU”
tel. 792 503 969
kontakt@targi-zlotaraczka.pl
www.targi-zlotaraczka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *