Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły oraz Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Rolanda Wrzeciono, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Be Lean”. Ze względu na sytuację związaną z koronawirusem, zapraszamy na spotkanie on-line.
Tym razem zapraszamy na drugą część szkolenia: “TWI – efektywne wzmacnianie kluczowych obszarów działalności firmy i prowadzenia instruktaży cz.2.” – Temat dotyczy bardzo ważnego w obecnej sytuacji sposobu standaryzacji pracy i rozwoju umiejętności liderskich, czyli TWI. Celem programu TWI jest szybki rozwój nowej, utalentowanej kadry produkcyjnej, aby w efekcie uzyskać lub utrzymać wzrost produktywności i jakości.
Szkolenie odbędzie się w dn. 12.05.2020 r. w godz. 8:30 – 12:50. Szczegóły znajdują się w załączonej agendzie. Spotkanie jest bezpłatne, prosimy o zgłoszenia drogą mailową na adres: m.dudek@ocrg.opolskie.pl, jak również o informację w razie rezygnacji z udziału.
Szkolenie on-line odbędzie się na platformie Zoom. Spotkanie będzie prowadzone w przyjaznej, otwartej i leanowej atmosferze. Wszystkie pytania będą mile widziane.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w szkoleniu:
 1.            Zgłosić swoją chęć wzięcia udziału w szkoleniu mailem do OCRG.
2.            Pobrać program Zoom ze strony https://zoom.us/downloadhttps://zoom.us/download
3.            W dzień szkolenia, o odpowiedniej godzinie kliknąć w link do platformy Zoom (link otrzymacie Państwo wcześniej w mailu) i wpisać otrzymane hasło.
4.            Po wejściu na szkolenie, podpisać elekroniczną listę obecności (w postaci wypełnienia krótkiego elektronicznego formularza, otrzymanego już w czasie szkolenia).
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119
z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki z siedzibą w Opolu, ul. Krakowska 38,

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@ocrg.opolskie.pl

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji projektu KOOP II / celach kontaktowych – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa

5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat / lub w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora

6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania

7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt.Marta Dudek

Specjalista
Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera
 T: 77 40 33 647
M:533 314 492
E: m.dudek@ocrg.opolskie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *