Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły oraz Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Rolanda Wrzeciono, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Be Lean”.
Ze względu na sytuację związaną z koronawirusem, zapraszamy na szkolenie on-line.

Tematem spotkania będzie: “TWI – efektywne wzmacnianie kluczowych obszarów działalności firmy i prowadzenia instruktaży cz.1.” – Dotyczy bardzo ważnego w obecnej sytuacji sposobu standaryzacji pracy i rozwoju umiejętności liderskich, czyli TWI. Celem programu TWI jest szybki rozwój nowej, utalentowanej kadry produkcyjnej, aby w efekcie uzyskać lub utrzymać wzrost produktywności i jakości.
Szkolenie odbędzie się w dn. 29.04.2020 r. w godz. 8:30 – 12:50
Spotkanie jest bezpłatne, jednak ilość miejsc jest ograniczona, dlatego możemy przyjmować jedynie zgłoszenia od dwóch osób z każdej firmy. Prosimy o zgłoszenia drogą mailową na adres: m.dudek@ocrg.opolskie.pl, jak również o informację w razie rezygnacji z udziału.
Szkolenie on-line odbędzie się na platformie Zoom. Spotkanie będzie prowadzone w przyjaznej, otwartej i leanowej atmosferze. Wszystkie pytania będą mile widziane.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w szkoleniu:

    Zgłosić swoją chęć wzięcia udziału w szkoleniu mailem do OCRG.
    Pobrać program Zoom ze strony https://zoom.us/downloadhttps://zoom.us/download
    W dzień szkolenia, o odpowiedniej godzinie kliknąć w link do platformy Zoom (link otrzymacie Państwo wcześniej w mailu) i wpisać otrzymane hasło.
    Po wejściu na szkolenie, podpisać elekroniczną listę obecności (w postaci wypełnienia krótkiego elektronicznego formularza, otrzymanego już w czasie szkolenia).

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt.
Marta Dudek
Specjalista
Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera
T: 77 40 33 647
M:533 314 492
E: m.dudek@ocrg.opolskie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *