Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Zapraszamy na bezpłatne, dedykowane firmom rzemieślniczym szkolenie, organizowane przez Urząd Patentowy RP przy wsparciu Związku Rzemiosła Polskiego, poświęcone ochronie praw własności intelektualnej, wypracowywanych w firmach rzemieślniczych.

Szkolenie obędzie się w czwartek 20 maja w godz. 10.00-12.00 w formule on-line i jest dedykowane głównie właścicielom i kadrze kierowniczej firm rzemieślniczych – prezentowane zagadnienia będą bliskie i przydatne rzemieślnikom, uwzględnione będą aspekty biznesowe i praktyczne.
Szkolenie ma też pomóc w uświadomieniu, że rejestracja znaków towarowych, wzorów przemysłowych, wzorów użytkowych i patentów jest niezbędna dla wsparcia rozwoju firmy i zwiększenia jej zysków.

Szkoleniowcy są otwarci na omówienie przykładów z naszego środowiska, dlatego niezależnie od uczestnictwa w szkoleniu, prosimy o przedstawianie konkretnych przypadków dotyczących problematyki ochrony praw stanowiących prawa intelektualne na podstawie kazusów z różnych branż rzemieślniczych. Istnieje także możliwość zgłaszania pytań w czasie szkolenia (pytania i propozycje mogą być zanonimizowane i uogólnione).

Zainteresowani właściciele i przedstawiciele firm rzemieślniczych proszeni są o zgłaszanie chęci udziału w szkoleniu wraz z podaniem imienia, nazwiska, nazwy firmy i adresu e-mail, w terminie do końca dnia 18 maja br. na adres e-mail: romaniuk@zrp.pl. Link do webinara przekażemy w przyszłym tygodniu.

Dodatkowo podajemy linki do stron www, na których znajdują się bieżące informacje Urzędu Patentowego RP:

https://uprp.gov.pl/pl/aktualnosci/informacje

https://uprp.gov.pl/pl/publikacje

https://uprp.gov.pl/pl/platforma-edukacyjna

źródło: ZRP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *