Wynajem sal i lokali użytkowych

Zapraszamy do skorzystania z opcji wynajmu sal szkoleniowych i konferencyjnych w budynku Izby Rzemieślniczej w Opolu przy ulicy Katowickiej 55. Wszystkie pomieszczenia są dostępne we wszystkich dni tygodnia.
W salach zapewniamy dostęp do internetu, rzutnik multimedialny, flipchart, tablicę suchościeralną, zaplecze sanitarne. W zależności od potrzeb klienta udostępniamy zarówno stoły, które ustawić można w dowolnej konfiguracji, jak i krzesła konferencyjne z pulpitem. Parkingi w bezpośrednim sąsiedztwie budynku. Zapewniona dostępność dla osób z niepełnosprawnościami.

Rezerwacje sal: info@izbarzem.opole.pl tel. 608 381 740

LOKAL UŻYTKOWY 25m2 na wynajem – biuro, usługi

Atrakcyjny, ustawny lokal w centrum Opola – na II piętrze budynku – na działalność biurową, usługową. Powierzchnia użytkowa 25 m2. Wyposażony w instalację elektryczną, ogrzewanie miejskie. Dostępna infrastruktura obiektu – toalety, zaplecze kuchenne, dźwig osobowy; w pobliżu parkingi. Możliwość adaptacji pomieszczenia dla własnych potrzeb. Najem możliwy od zaraz.

W sprawach wynajmu prosimy kontaktować się: info@izbarzem.opole.pl, tel. 608 381 740