Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

10 września br. na scenie teatru Miejskiego w Jaworze miało miejsce podsumowanie corocznego konkursu „zDolne NGO” dla najlepszej organizacji pozarządowej z Dolnego Śląska. Celem konkursu ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego było uhonorowanie najbardziej profesjonalnych dolnośląskich organizacji pozarządowych, wzmocnienie ich wizerunku oraz promowanie dobrych praktyk. 
W tegorocznej, już VII  edycji konkursu “zDolne NGO”, udział wzięło aż 29 instytucji pozarządowych z Dolnego Śląska, których zadaniem było zaprezentowanie działań, prowadzonych na rzecz społeczności lokalnej     w 2017 roku.


Wśród nagrodzonych, znalazł się bielawski Cech rzemieślniczy, który od 2003 roku prężnie prowadzi placówkę oświatową kształcącą w zawodach wielu branż, jak również cyklicznie podejmuje samodzielnie i we współpracy z innymi instytucjami działania na rzecz społeczności lokalnej. Dyrektor Biura Cechu Katarzyna Wierzbicka  w ramach uznania dla działalności Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawie podczas uroczystej Gali otrzymała z rąk wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Tadeusza Samborskiego Wyróżnienie w VII edycji Konkursu „zDolne NGO” dla najlepszej organizacji pozarządowej prowadzącej działania na rzecz społeczności lokalnej w 2017roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *