Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Ogromny sukces nowej odsłony Śląskich Targów Budowlanych, które odbyły się w październiku w domEXPO w Opolu, jest przesłanką do kontynuacji tego wydarzenia. W tym czasie domEXPO było miejscem, w którym zebrały się wiodące firmy branży budowlanej, wyposażenia wnętrz, wystroju i designu. Uczestniczący w targach eksperci, specjaliści i fachowcy z danych branż oraz prowadzony dialog pomiędzy firmami, ekspertami, mediami i odwiedzającymi, zbudował świadomość, że Opole jest miejscem, które oferuje takie same lub większe możliwości rozwoju, nie ustępując pola pozostałym miastom wojewódzkim.
   
Dodatkowym atutem II Śląskich Targów Budowlanych jest prezentacja oferty rozwiązań ekologicznych i energooszczędnych dla budownictwa jedno i wielorodzinnego oraz użyteczności publicznej.

Udział w II Śląskich Targach Budowlanych to możliwość nawiązania trwałych relacji biznesowych, bezpośredniego poznania swoich klientów – ich oczekiwań i potrzeb. Dzięki współpracy z partnerami oferujemy niepowtarzalną możliwość wzięcia udziału w warsztatach, seminariach branżowych, w tym warsztatach z projektowania i designu.

Państwa udział w Śląskich Targach Budowlanych otworzy drogę na inwestycje, partnerstwa, rynki zbytu.
Oferujemy atrakcyjne ceny dla wystawców.

II edycja Śląskich Targów Budowlanych to m.in.:

oraz

Zapraszamy do udziału od 10:00 do 18:00!

WSTĘP WOLNY!

Zapraszamy do Biura Targów: domEXPO Opole, ul. Kępska 8
e-mail: stb@domexpo.com
tel. kom.: +48 791 262 001
tel. kom.: +48 697 900 190
tel. kom.: +48 793 924 500

Po więcej szczegółów zapraszamy na strony www.domexpo.pl i www.slaskietargibudowlane.pl oraz na Facebooka www.facebook.com/slaskietargibudowlane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *