Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

W imieniu Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki Pana Arkadiusza Tkocza zwracam się do Państwa z serdecznym zaproszeniem do udziału w wyjeździe studyjnym do Niemiec w dniach 09-11.12.2013 r., połączonym z polsko – niemiecką ponadbranżową giełdą kooperacyjną.

Ponadbranżowa giełda kooperacyjna jest niepowtarzalną okazją do zaprezentowania potencjału inwestycyjnego regionu, profilu swojej firmy, nawiązania współpracy gospodarczej a także  bezpośrednich rozmów kooperacyjnych z przedstawicielami poszczególnych przedsiębiorstw z Nadrenii Palatynatu oraz instytucji zajmujących się procesem nawiązywania kooperacji pomiędzy przedsiębiorstwami niemal w całej Europie.

Ponadto udział w imprezie biznesowej ,,Blick nach Osten”, w której uczestniczyć będzie ok. 80 przedstawicieli z krajów Europy Środkowej i Wschodniej stanowić będzie doskonałą platformę wymiany doświadczeń, dobrych praktyk a także możliwości wdrażania nowoczesnych technologii  w przedsiębiorstwach na terenie województwa opolskiego.

Przedsięwzięcie skierowane jest do instytucji otoczenia biznesu z terenu województwa opolskiego (pracowników tych instytucji bądź przedstawicieli członków izb gospodarczych i innych podmiotów otoczenia biznesu). Organizator zapewnia bezpłatny przejazd busem na trasie Opole – Moguncja – Opole oraz na trasach lokalnych w Niemczech wraz z ubezpieczeniem, 2 noclegi (z 9 na 10 oraz z 10 na 11 grudnia) oraz wyżywienie w podstawowym zakresie. W trakcie wizyty towarzyszyć będzie Państwu także bezpłatna opieka tłumacza. W gestii uczestników pozostaje prowadzenie rozmów obcojęzycznych w ramach giełdy kooperacyjnej.
Poniżej program wizyty. Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian do programu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: s.gordzielik@ocrg.opolskie.pl w terminie do dnia 25 listopada 2013 r. Liczba miejsc jest ograniczona – o zakwalifikowaniu do udziału w wizycie studyjnej decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy.

Kontakt:
Sabina Gordzielik
Investor and Exporter Assistance Centre
Opolskie Centre for Economy Development
ul. Spychalskiego 1A, 45-716 Opole
tel. +48 77 403 36 45
fax. +48 77 403 36 09
e-mail: s.gordzielik@ocrg.opolskie.pl
invest@ocrg.opolskie.pl
www.ocrg.opolskie.pl
www.investinopolskie.pl

Ramowy Program Wyjazdu Studyjnego do Moguncji ( Nadrenia – Palatynat/ Niemcy)
09 – 11.12.2013 r.

09.12.2013 ( poniedziałek)
W godzinach porannych wyjazd z Opola do Moguncji (Mainz)
Ok. 18:00  Zakwaterowanie uczestników w hotelu oraz kolacja

10.12.2013 ( wtorek)
Śniadanie w hotelu
Spotkanie w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Simmern (Regionalrat Wirtschaft Simmern)
Zwiedzanie firm
Obiad w Simmern       
Udział w ponadbranżowej giełdzie kooperacyjnej w Centrum Europy Środkowo – Wschodniej Nadrenii – Palatynatu ( MOEZ) z udziałem przedstawicieli kilku państw z Europy Środkowej i Wschodniej  w godz. 11.00 do 17.00
Ok. 18.00 impreza biznesowa ,,Blick nach Osten” w siedzibie Centrum Europy Środkowo – Wschodniej Nadrenii – Palatynatu ( MOEZ) z udziałem ok.80 przedstawicieli firm i instytucji okołobiznesowych.

11.12.2013 ( środa)

Śniadanie w hotelu
Udział w spotkaniach organizowanych we współpracy z Krajem Związkowym  Hesja:
– zwiedzanie przedsiębiorstw,
– wizyta w Izbie Przemysłowo – Handlowej  w Hesji ( IHK Hessen)
Obiad w Wiesbaden
Ok. godz. 14: 00 Wyjazd z Moguncji ( Mainz) do Opola)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *