Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Wystartował konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku 2019, którego partnerem jest Związek Rzemiosła Polskiego. Ideą, która przyświeca fundatorom i organizatorom konkursu jest docenienie i wyróżnienie najmniejszych przedsiębiorców, którzy z sukcesami prowadzą swoje firmy, działające na rynku polskim oraz sięgające rynków globalnych.

Mikroprzedsiębiorca Roku jest konkursem organizowanym przez stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych. Partnerem strategicznym jest Citi Handlowy oraz Fundacja Kronenberga. Grant na realizację projektu został przyznany przez United Way Worldwide, dzięki funduszom przekazanym przez Citi Foundation.
Tytuł „Mikroprzedsiębiorca Roku” mogą zdobyć przedsiębiorcy ze wszystkich branż, zarówno prowadzący biznes tradycyjny, jak i tworzący nowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne. Udział w konkursie mogą wziąć firmy zatrudniające mniej niż 10 pracowników, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro.
Kapituła konkursu będzie oceniać m.in.:
    – pomysł na firmę i jego ewolucję, umiejętność przezwyciężania trudności przy w tworzeniu i rozwoju firmy,
    – nowatorstwo w stosunku do podobnych przedsięwzięć,
    – strategię oraz sposób prowadzenia działalności sprzyjający rozwojowi firmy,
    – wpływ prowadzonego biznesu na rodzinę oraz lokalną społeczność,
    – markę – główny produkt lub usługę, a także sposoby dystrybucji i promocji.
Laureat edycji Konkursu za 2019 rok otrzyma prestiżowy tytuł „Mikroprzedsiębiorca Roku 2019”, a także nagrodę główną w wysokości 40.000 zł.
Przyznane zostaną także 4 dodatkowe wyróżnienia i nagrody finansowe w kategoriach Start, Progres, Senior, a także Młody Biznes, adresowany do osób, które pomimo młodego wieku (poniżej 30 lat) z sukcesami prowadzą swoją firmę.
Zwieńczeniem konkursu będzie Gala Finałowa w marcu 2020 r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Uroczystość wręczenia nagród będzie również okazją do rozmów na temat przyszłości mikroprzedsiębiorczości w Polsce oraz spotkania środowisk przedsiębiorców, którzy swój biznes traktują, jako wyzwanie służące rozwojowi gospodarczemu w Polsce oraz lokalnym społecznościom.

Zgłoszenia do konkursu zbierane są do 15 listopada 2019 r.
Więcej na: https://bit.ly/2FM1JG7
Zgłoszenia: https://bit.ly/31VBuox

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *