Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Izba Rzemieślnicza w Opolu poszukuje pracownika na stanowisko:
sprzątaczka. Umowa na czas określony, z możliwością stałego zatrudnienia
(umowa o pracę, pełen etat). Miesięczny system wynagradzania.

Ogólny zakres obowiązków

– utrzymanie porządku i czystości w rejonie wewnętrznym budynku Izby

– właściwe gospodarowanie przekazywanymi środkami czystości

– wykonywanie czynności porządkowych w rejonie zew. Izby oraz wysyłka
korespondencji, w razie nieobecności osoby za to odpowiedzialnej

– wykonywanie poleceń zgodnie z dyspozycjami przełożonego

Rozkład czasu pracy:

I.   poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek – od godz. 12:00 do godz 20:00

II.  środa – od godz. 13:00 do godz. 21:00

Adres miejsca wykonywania pracy: Izba Rzemieślnicza w Opolu, Katowicka
55, 45-061 Opole

Oczekiwania pracodawcy:

– Wykształcenie – bez znaczenia

– Uczciwość, rzetelność, sumienność

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Więcej informacji udzieli Naczelnik Wydziału
Finansowo-administracyjnego: Michał Gmitrasiuk, telefon 602 350 127.