Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

POLSKO-NIEMIECKIE TARGI UPOMINKÓW ORAZ ARTYKUŁÓW DEKORACYJNYCH
W dniach od 21-23 października 2011 roku Targi we Frankfurcie nad Odrą
prezentują Polsko-Niemieckie Targi Upominków oraz Artykułów Dekoracyjnych GESCHENKE&DEKO2011, które odbędą się w ramach XXII Frankfurckich Targów Jesiennych ODERLAND

W bogatym programie towarzyszącym targom przewidziano wiele rozrywek i niespodzianek, które wpłyną na wzrost aktywności imprezy i tym samym przyciągną tysiące zwiedzających. Wykorzystajcie więc Państwo okazję do zaprezentowania swoich ofert na tegorocznych targach GESCHENKE&DEKO2011 zmotywowanej i zainteresowanej publiczności.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do aktywnego uczestnictwa w targach.


Jedna odpowiedź

  1. Witam,
    targi bardzo słabe, 90% odwiedzających to emeryci niemieccy, którzy przychodzą na targi aby oderwać się od nudy dnia codziennego i kolejnych poszukiwań promocji na jogurty w marketach typu Lidl lub Aldi.
    Z informacji o kilkunastu tysiącach odwiedzających w poprzednim roku pozostało tylko złudzenie, w tym roku było ich może około 1000 . Wzięcie na tej imprezie mają tylko sprzedawcy typowego niemieckiego jedzenia.
    Poza tym warto zwrócić szczególną uwagę na regulamin imprezy oraz ceny dla wystawców. Jedni nie wiadomo czemu mają ceny o 60% niższe od innych. Ogólnie dziwne prawa rządzą się tymi targami. Na pewno drugi raz na nie nie pojadę, a piszę tą opinię na przestrogę dla innych, bo ja niestety w internecie nie znalazłem wcześniej żadnych opinii na ten temat, a szkoda bo dwa razy bym się zastanowił przez wyjazdem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *